Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#22078
Kibic01
Uczestnik

Zmiana trenera to na pewno coś co było potrzebne drużynie, po początkowych nienajgorszych meczach, przyszedł totalny kryzys, oni to powoli przegrywają w głowach, a za bardzo nie ma czasu żeby się kolejne kilka kolejek z tego podnosić. Trenera Targiela ciężko ocenić, jakim jest trenerem, przychodził bez większego doświadczenia, parę punktów zrobił, odchodzi raczej niespełniony, ale się okaże czy z tej grupy można coś jeszcze wyciągnać. Może nie mamy zespołu na III ligę ale na to żeby nie spierdolić tej przewagi punktowej i zapunktować w tych ostatnich meczach to mamy.

Co do następcy, to nie ma kogoś kto nam zagwarantuje, ale myśle że jakby chciąć wziąć kogoś kto nam może znacznie zwiększyć szanse i nadzieję na utrzymanie to jest właśnie Wieczorek. Wiadomo, że zawsze można narzekać, pewnie by się znaleźli tacy co by narzekali jakbyśmy ściągneli Papszuna, czy Guardiole. Patrząć na to kto jest dostępny, choćby troche związany z Odrą, doświadczony, to jest to chyba najlepszy wybór. Za Wieczorkim stoi znacznie doświadczenie oraz mimo wszystko jakieś przywiązanie do tego klubu.

Co do tekstów o zarobkach Wieczorka, myślę że nie powinno to nikogo interesować. Tak na prawdę żaden klub nie podaje zarobków piłkarzy, trenerów, nikogo. To jest normalna firma, zastanówcie się czy u was w pracy zarobki są tak jawne. Jak już nie ma na co narzekać to trzeba się wszystkiego przyczepić. Angelo ma prawo napisać co usłyszał bo od tego jest to forum, ale też nie należy wszystkiego brać za pewnik. Nawet jak zarabia 15 tys to zarobi to przez miesiąc bo tyle zostało do końca rundy. Choć ja osobiście uważam, że pensja powinna być niższa w zamian za premię meczowe i większy bonus motywacyjny za utrzymanie.

Na koniec to życzę więcej wiary, bo jeszcze dużo do ugrania, na 6 kolejek gramy 4 mecze z zespołami walczącymi o utrzymanie, wszystko w naszych rękach. Jak my przestaniemy wierzyć to piłkarze tym bardziej. Jest jak jest, ale walczyć trzeba do końca. Wstyd trochę za kibiców, którzy już w trakcie meczu na 6 kolejek przed końcem zaczynają obrażać trenera, zawodników. Krytykować można i należy ale z głową i po fakcie. Demotywacja w trakcie meczu w niczym nie pomaga.

Na to co na ten moment można było jeszcze zrobić, aby walczyć o 3 ligę , to myślę że Wieczorek to dobra opcja, ale zobaczymy.