Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#22055
grot
Uczestnik

Połączenie wszystkich kibiców mówisz ? Hmmm, ja sobie przypominam tutaj na forum i na facebooku przedstawiciela kibiców Artura Rodola. Kiedy tacy ludzie jak ja czy Angelo bili na alarm, że polityka reżysera polegająca na wywaleniu prawie wszystkich piłkarzy i sprowadzeniu na pół roku gości spoza regionu doprowadzi w szybkim tempie do spadku to on przekonywał jaką to jedynie słuszną drogą idą nowi właściciele i Prezes. Był aktywny na wszystkich polach. Wyśmiewał nas bo było 12 punktów przewagi nad strefą spadkowa i wydawało się, że tylko kompletny nieudacznik może doprowadzić w tak krótkim czasie do spadku. Teraz Artur zamilkł, nie ma nic do powiedzenia, może powie coś na temat tych młodych obiecujących zawodników, którzy za miesiąc zapomną o istnieniu takiego klubu jak Odra, może wie gdzie podziały się setki tys. zł z miasta, może napisze czy Prezes SWD kłamie, może powie dlaczego nasz wspaniały prezes milczy, może powie gdzie podziewa się rezolutny wiceprezes ? Tak jak na facebooku napisał Piotr Korzecki niestety to co się stało i to co się dzieje aktualnie jest za aprobatą kibiców dlatego żadnego zjednoczenia wobec działań reżysera nie będzie.
Co do plotek o Wieczorku nie wiem czy to prawda, ale gdyby była to przecież nie przyjdzie tu za darmo bo gość się ceni. Skąd więc ten bankrut, jak mówią od grudnia reżyserzy o Odrze znajdzie dla niego pieniądze i czy nie lepiej było zatrzymać Wodeckiego i 2,3 piłkarzy z poprzedniego składu ? Cóż to pytania retoryczne na które i tak nikt nie odpowie. Jeszcze jest kilka kolejek i choć gołym okiem widać, że jesteśmy chyba najsłabsi w tej lidze to na koniec rundy często drużyny odpuszczają już mecze i tylko w tym widzę jakąkolwiek nadzieję dla nas.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 year, 10 months temu przez grot.