Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#21682
MGol
Uczestnik

Mamy podobny problem jak w rundzie jesiennej, gdy wypada jeden dwóch lub więcej zawodników nagle okazuje, że gra się sypie. Ogólnie jeśli ominą nas kontuzje i kartki to te kilka punktów zdobędziemy bez problemu. Bodajże po pierwszym meczu pisalem, że trzeba nam dwóch, trzech zawodników. Pisząc trzeciego zastanawiałem się nad bramkarzem ale ostatnie mecze prezentuje się bardzo dobrze i jest wyróżniającą się postacią. Nie do końca rozumiem niektóre zmiany. Najbardziej rzuca mi się zmiana Borka, kiedy jest to zawodnik, który potrafi przytrzymać piłkę. Wiem, że czasami sprawia wrażenie zmęczonego gościa ale mądry zawodnik wie jak rozłożyć siły…. Brakuje nam kogoś pokroju Wodeckiego, oraz kogoś kto przytrzyma i rozegra piłkę w środku. Oczywiście nas środek był mocno osłabiony. Radzewicza wszedł na kilka minut. Ogólnie widać, że wieku nie oszukasz ale, że dwa, trzy razy się włączył i to sprawiło, że prawa strona gości już też tak nie była aktywna. Można by było dużo wniosków wyciągnąć oraz napisać … np. takie, że kilka razy nasi zawodnicy za długo zwlekali z podaniem, nie strzelali, kiedy nie było szans na rozegranie itp. Odnośnie frekwencji to było około 500/600 osób podano 450, a w sporcie 250, co klub powinien sprostować bo działa to na niekorzyść klubu. Wiadomo jeszcze trochę osób weszło. Czy to dużo czy mało? Stać nas na 1000 osób i więcej ale do tego trzeba kilku rzeczy…. Potrzeba nam promocji, dobrych godzin rozgrywania meczy, dobrej gry, dobrego przeciwnika. Czekam na mecz z Polonią Bytom. Atmosferę wokół trzeba budować. Ostatnia moja wzmianka dotyczy tego ile potrzeba punktów do utrzymania. Moim zdaniem 36, 37 pkt na 99 % wystarczy do utrzymania, jeśli nie spadnie Śląsk II Wrocław, więc te kilka pkt mam nadzieję, że zdobędziemy w kilku najbliższych meczach.