Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#21594
Angelo
Uczestnik

Radzewicz wieku nie oszuka ,pewnie w 4 lidze czy okręgówce jeszcze by się wyróżniał ale 3 liga to jak widać już za wysokie progi co znacznie wcześniej musieli zauważyć w Pawłowicach, gdzie po tygodniu treningów mu podziękowano i dopiero wtedy pojawił się w Odrze.

Drugim zawodnikiem który kompletnie nic nie wnosi do drużyny jest Piejak, który głownie tylko się przewraca i nie jest wstanie w żaden sposób ograć zawodnika drużyny przeciwnej, a jak już ma okazje golową to przeważnie fatalnie pudłuje.

Z ławki jedynie wyjście Tarki nie osłabia zaraz w widoczny sposób drużyny, bo pojawienie się na boisku np. Kłoska, zaraz oznacza podwyższony alarm w szeregach formacji defensywnych naszej drużyny. Normalnie aż strach pomyśleć co może być jak z powodu kartek czy kontuzji wypadnie ze składu 2-3 zawodników.

Mimo tego uważam że i tak ta drużyna jest w stanie zrobić jeszcze te 7 punktów które powinny zapewnić nam utrzymanie i tu decydujące powinny być mecze z Karkonoszami i Gaciem, który już praktycznie wypada z walki o utrzymanie, bo w tych dwóch meczach są największe szanse na wygrane, a do tego pewnie jeszcze jakiś co najmniej jeden czy dwa remisy też się nam zdarzą.

Co do karnego to widać wyraznie że Wenglorz się przed sobą nikogo nie spodziewał i normalnie wpadł na zawodnika z Gubina, a ten się przewrócił i niemal każdy sędzia by podyktował karnego.