Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#21580
grot
Uczestnik

Przemyślenia po dzisiejszym meczu.
1. Okrutnie zmarzłem na kość.
2. Henry dziś już frekwencją nie ma się co chwalić. I co ciekawe to po takim wyniku w Goczałkowicach.
3. Zostaliśmy dziś ściągnięci na ziemię. Byliśmy dużo słabsi od Gubina piłkarsko, szczególnie słaba była pierwsza połowa, gdzie tak naprawdę przespacerowaliśmy się po boisku. W drugiej było już lepiej bo była walka. Ten mecz wyglądał bliźniaczo do spotkania z Wartą. Tym bardziej w tym kontekście zadziwiający jest dla mnie wynik meczu i gra w Goczałkowicach. No, ale może się nie znam.
4. Było wiele dziur w składzie. Nieistniejący napastnik Piejak, popełniający seriami błędy Wenglorz, który dodatkowo sprokurował bezsensownego karnego, w sytuacji gdy piłka uciekała na aut bramkowy. Bardzo słaby Czuban. Na plus wyróżniali się Borek, Kalisz.
5. Trudno oczekiwać, że zdarzać się będą jeszcze takie cuda jak w Goczałkowicach, więc czeka nas trudna, mozolna walka o utrzymanie. Tutaj będzie liczył się każdy punkt. Mam nadzieję, że jak zrobi się cieplej poprawi się też frekwencja i kibice pomogą tej młodzieży w następnych meczach.