Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#21548
Greg
Uczestnik

Przyznaję, że przed sezonem typowałem odwrotny wynik niż ten, który dzisiaj miał miejsce. Nie będę udawał, że tak nie pisałem.

Oczywiście te wzmocnienia w ostatnim momencie miały i mają duży wpływ, bo przy powrocie Zdunka całość zaczyna wyglądać (zupełnie) inaczej. Dla mnie ważny był powrót Borka i transfer Kalisza, bo ta stwarza możliwość zbudowania pomocy na dużo lepszym poziomie.

Przyznaję, że nie wierzyłem w Piejaka a dzisiaj zrobił to czego oczekuje się od napastnika. Angelo, nie wiem dlaczego piszesz Czubanie, bo o ile o Kruppie i Borku wypowiadałeś się pozytywnie, o Kaliszu neutralnie, to transfer Czubana oceniałeś negatywnie. Sam przyznaje, że tak samo podchodziłem do Piejaka chociaż pomimo jego dzisiejszego występu dalej uważam, że Chiliński jest (dużo) lepszy.

Podsumowując, mega ważna wygrana mocno podnosząca szanse dotyczące utrzymania. Nie tylko gra była bardzo dobra jak na trzecią ligę, ale także psychologicznie jest to mega ważne. Dwa zwycięstwa w ciągu kolejnych 4-5 meczach w 80% zapewniają utrzymanie.

To wysokie zwycięstwo pozwala też wizerunkowo odbić się całemu klubowi, co docelowo może też wpłynąć na pozyskanie ewentualnych nowych udziałowców. Często nie wygrywa się z Goczałkowicami w stosunku 1:5 a to zwraca uwagę.