Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#21370
FzG
Uczestnik

„Od osoby będącej na meczu usłyszałem, że w ciągu całego meczu nie stworzyliśmy ani jednej groźnej sytuacji po której mogła by paść bramka a, że przegraliśmy tylko 1-0 zawdzięczamy wyjatkowej indolencji strzeleckiej zawodników Miedzi.”
Byłem na meczu od samego początku. Na samym początku mieliśmy dość fajną sytuację, z prawej strony poszła akcja i zamiast walić na bramę to było podanie do środka pola i niestety nic z tego nie wyszło. Szkoda bo mogliśmy prowadzić 1:0. To by było na tyle jeżeli chodzi o jakieś groźniejsze sytuacje. Ogólnie gra wyglądała bardzo słaba. Cały mecz przewaga Miedzi, która miała tyle sytuacji do wygrania conajmniej z 6:0, że dziwne iż przegraliśmy tylko 1:0. Niestety jeżeli cały mecz gra się defensywnie to meczu wygrać nie można. W dodatku (nie wiem dlaczego?) to co u nas jest praktykowane już przez kolejnego trenera czyli po przejęciu piłki wykopujemy ją na oślep byle jak najdalej od swojej bramki :/ Tak jak już wspomniałem nasz nowy bramkarz Artur Sip zdecydowanie był naszym najlepszym zawodnikiem. To dzięki wielu jego dobrym reakcjom nie straciliśmy więcej bramek. Najsłabszy według mnie…Borek. Nic mu kompletnie nie wychodziło.