Odpowiedz na: Sparingi

#21358
MGol
Uczestnik

Nie często się wypowiadam na temat gry. Pamiętam jednak jak przed rundą jesienną pisałem jako jeden z nielicznych przed meczem z Goczałkowicami, że drużyna odpali jak nie w tym meczu to w następnym. Czułem to. Nie pomyliłem się. Jakoś wierzyłem w ten zespół z różnych powodów…. Wiedziałem, że Wodecki ułoży grę, zwolni albo przyspieszy kiedy trzeba, że Antkowiak będzie pewnym punktem, że z przodu jest ktoś kto potrafi wykorzystać sytuację a z boku pokieruje nimi Nowak. Wiele się zmieniło. Jak będzie, o tym się dziś przekonamy. Moim skromnym zdaniem brakuje nam dwóch albo trzech zawodników. Jakiegoś wyjadacza typu Wodeck( w ilu meczach on robił różnice, choć pojedynczymi akcjami?). Niejeden napisze mamy Radzewicza. Nie neguje tego ale to inny typ zawodnika. Fajnie też byłoby mieć kogoś z przodu, kto przytrzymie piłkę, zastawi się i wykorzysta co trzeba. Odnośnie tego trzeciego wzmocnienia to odniosę się do tego po dwóch, trzech meczach które obejrzę bo póki co czekam jak się zaprezentuje. Panowie jeśli to czytacie to nikt was nie skreśla, ale udowodnijcie to dziś walką, ambicją, zaangażowaniem. Jest jeszcze jeden aspekt. Trenerze pokaż, że potrafisz ustawić odpowiednio zespół, który posiadasz. Niestety nie wszyscy to potrafią. Masz czystą kartę, więc czekamy i nas nie zawiedź.