Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#21339
Artur Rudol
Uczestnik

@grot

Nie jestem blisko klubu, a jedynie czytam wszystko ze zrozumieniem i się interesuje, przez co wiem plus minus jak wyglądają niektóre sytuacje. Dodatkowo nie lubie być osobą anonimową jak większość piszących. Blisko klubu, to musi być narzekacz Angelo, który wszystko wie najlepiej, ale sam nie potrafi sprawić by sytuacja się zmieniła, pomimo iż uważa, że 90 tyś zł to żadne pieniądze, nawet gdy na koncie się ma ok. minus – 500 tyś zł.

Co do Reka, nie karze Ci iść do niego, ale sam nie wiem dlaczego tak jest i dlatego też pisze, idź i się zapytaj. Nie jestem jasnowidzem. Tyle razy tu każdy o tym pisał, najbardziej wszechwiedzący Angelo, ale nawet on sam nie wie dlaczego, to niech idzie i zapyta, jak wszędzie potrafi chodzić i pytać… czekamy Angelo, wierzymy, że w końcu się tego dowiesz.

Mamy kadre jaką mamy i trzeba chłopaków wspierać, a nie podcinać im skrzydła przed rozpoczęciem ligi. W niedziele pewnie czeka większość z nich najtrudniejszy mecz w ich życiu, a zamiast słów wsparcia mają szydere i opluwanie. Oby mogli po tym meczu Angelowi pokazać gest Kozakiewicza, a jak nie po tym to po następnych…

CAŁA ODRA ZAWSZE RAZEM!!!