Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#21331
grot
Uczestnik

Artur Rudol widzę, że odniosłeś się do mojego wpisu z zapytaniem dlaczego w obecnej, krytycznej sytuacji nie gra u nas żaden zawodnik z Turzy. Mam iść zapytać Reka, dzięki sam na to bym nie wpadł. Ja zapytałem Ciebie ponieważ to Ty jesteś blisko klubu a nie ja. Nie pójdę do domu Reka pytać go o zawodników Turzy, ale skoro Ciebie ta sytuacja nie dziwi to ok, przyjmuję do wiadomości, ale pozwolisz, że nadal będę wyrażał swoje zdziwienie taką sytuacją. I jeszcze zapytam czy ja tym pytaniem obraziłem Pana Reka ? Jeśli tak to przepraszam.
570 tys. nie jest do końca roku bo co miesiąc wpływają pieniądze udziałowców, a nowi prezesi obiecali przecież ściągnięcie kolejnych.
Porównywanie zespołu sprzed pół roku i tego jest już zupełnie dziwne. Czy Ty widziałeś jakikolwiek sparing pół roku temu i teraz ? Jeżeli tak, to nadal uważasz, że te drużyny są porównywalne ? I nie chodzi mi już o słabe o wyniki, ale o kompromitującą grę z drużynami 4 ligi, oczywiście pomijam „cudowny” mecz z Turzą w którym zaprezentowaliśmy się znakomicie. Mam duże wątpliwości czy bylibyśmy z prezentowaną obecnie grą wygrać z Wichrem Wilchwy.
Nie wiem być może w 3 lidze znajdą się jeszcze 3 gorsze zespoły, choć trudno mi sobie to wyobrazić, może ktoś zbankrutuje i się utrzymamy. Może, trzeba wierzyć. Tylko jak myślisz jaka będzie frekwencja na meczach i czy czasem nie zbliżymy się do wyśmiewanego SWD ? Uważam, że nowe władze kompletnie przespały ostatnie 3 miesiące jeśli chodzi o nabór zawodników. Nie wiem, być może mieli wiele innych zajęć, ale skompletowanie kadry to powinien też być ważny temat. W sytuacji, gdy zawodnicy którzy mogli u nas grać idą do 4 ligi, albo okręgowej jest zadziwiające.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 1 month temu przez grot.