Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#21311
Greg
Uczestnik

Jeżeli klub może liczyć na bardzo duże wsparcie ze strony miasta, to, zdając sobie sprawę z zadłużenia, naprawdę nie było możliwości ściągnąć pod koniec okresu transferowego dwóch piłkarzy na poziomie trzecioligowym?

Zdajesz sobie sprawę jak ciężko będzie się utrzymać drużynie, która przegrywa ze Szczakowianką 4:0?

Czy wszystko sprowadza się do Ciebie do odpowiedzi na pytanie: czy Pan Rek chce spaść czy nie? Pan Rek nie będzie biegał po boisku i od niego nie będzie zależała kwestia utrzymania.

Obecnie drużyna jest przynajmniej o połowę słabsza niż jesienią. Nie wiem czy tego nie widzisz czy nie chcesz widzieć, żeby nie być posądzonym o narzekanie.
Jedyne, co może uchronić przed spadkiem, to jeszcze słabsza forma drużyn z dołu tabeli.

O ile jesienią Odra była w stanie grać na równym poziomie z Goczałkowicami (a według mnie byli wtedy lepsi), to teraz można będzie zakładać czy przegrają 3:00 czy może 6:0 w takich meczach.

Co do bukmachera, to napisałem, że z tego pewnie będą niewielkie pieniądze, ale to akurat pierwsza akcja na plus dla wiceprezesa ds. marketingu i na pewno krok do przodu.

Co do dotacji, to na tym etapie mogli chociaż poinformować jaka jest całościowa kwota dotacji dla wszystkich klubów.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 1 month temu przez Greg.