Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#21285
Kibic01
Uczestnik

Wydaje mi się, że większość naszych pytań do Zarządu tutaj podawanych jest retoryczna z tego względu, że raczej ciężko się na nie spodziewać odpowiedzi i zostają one takimi pstryczkami w stronę Zarządu o których nikt po za tym forum się już nie dowiaduje.
Ja z reguły jestem daleki od narzekania, dla mnie liczy się to żeby móc pójść na ten mecz w ramach rozrywki i tyle. Interesuję mnie piłka nożna, więc siłą rzeczy liczy się też to żeby klub jednak grał wyżej niż niżej. Nie chce krytykować nikogo kto cokolwiek dla tego klubu poświęca, czy przeznacza jakieś swoje środki, ale jednak człowiek przyzwyczajony, że dostaje z klubu podstawowe informacje, a w tym momencie nawet takich brak.
Zakładam, że profil na FB jednak ktoś z Zarządu ogarnia, bo w końcu parę postów się pojawiło, więc nie jest tak że brak kompetencji w tym zakresie to uniemożliwia. Stąd mnie zastanawiają działania wiceprezesa od spraw marketingu, bo skoro nie udało mu się nikogo ze sponsorów pozyskać, bo się tym nie chwali to uznaję, że tak jest. To przynajmniej by w jakiś sposób z tym martketingiem zadziałał, czyli przekazywał jakieś informację choćby podstawowe o klubie, o trenerze bo o tym też słowa nie było.
No cóż można się tu rozpisywać totalnie bez sensu a pozostaje po prostu poczekać na pierwszy mecz i się trochę poemocjonować bo tej zimowej przerwie.