Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#20969
Greg
Uczestnik

To, że w ofercie dla potencjalnych udziałowców dalej widnieje Damian Wróbel a nie ma rady nadzorczej nie jest winą poprzedników.

To, że została podana nieprawdziwa informacja o pozostaniu Antkowiaka (i ciągle nie została zdjęta) nie jest winą poprzedników. I to, że klub do tej pory nie podał wszystkich zawodników, którzy odeszli też nie jest winą poprzedników. Tak samo jak brak informacji o wynikach przegranych sparingów przynajmniej w oddzielnych postach (nie mówiąc już o podawaniu składu) i brak informacji o trenerze.

To wszystko zupełnie nie buduje zaufania wokół nowych osób w klubie, bo to nie są błędy za które są odpowiedzialni poprzednicy. W dużej części za to powinien odpowiadać wiceprezes ds. marketingu.

To o czym piszesz jest jak najbardziej realne i sensowne. Rozumiem jednak, że w związku z tym jako najbardziej realny scenariusz zakładasz spadek do czwartej ligi?

PS W styczniu wysłałem prezesowi mailem zaproszenie na jedno spotkanie biznesowe, które odbywało się w Rybniku. Nie dostałem od niego żadnej odpowiedzi. Nie widzę więc powodów, żeby wykonywać kolejne kroki. Dodam, że Damian Wróbel zawsze odpowiadał na moje wiadomości. Raz, pomagałem mu przy okazji jednego meczu jesienią. Kontakt z nim był bardzo dobry. A poza tym miał inną zaletę. Miał odwagę informować o (bardzo wysokich) porażkach.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 2 months temu przez Greg.