Odpowiedz na: Transfery

#20912
Greg
Uczestnik

Artur Rudol, teoretycznie tak.

Z drugiej strony, jak potencjalni nowi udziałowcy czy sponsorzy mogą mieć zaufanie do klubu, który praktycznie o niczym nie informuje a z podanych informacji jedna okazała się nieprawdziwa (mam na myśli Antkowiaka) i dalej jest ona widoczna na stronie klubu a w zakładce “Zostań udziałowcem” ciągle nie ma podanego składu rady nadzorczej i dalej widnieje tam Pan Damian Wróbel jako wiceprezes?

Czy nowi ludzie w klubie dają podstawy, żeby im ufać?

Angelo pisał, że w klubie pojawił się Pan Zenon Rek, który ma bardziej inwestować w klub jeżeli utrzyma się on w trzeciej lidze. Zakładając, że tak jest, to najpierw Odra musi się utrzymać i o ile dla Pana Reka miała by być docelowo priorytetowym klubem, to wydaje się naturalne, że w rundzie wiosennej na wypożyczeniu mogłoby się pojawić 2-3 najlepszych graczy Turzy. Im spadek z czwartej ligi zdecydowanie nie grozi. Dlaczego więc wypożyczenia najlepszych zawodników z Turzy nie są możliwe a przynajmniej na razie, poza Radzewiczem i może Flakiem, słychać tylko o samych juniorach?

Na razie ten skład największe szanse ma na spadek i o ile nie dojdzie do zdecydowanych ruchów, to w trzeciej lidze już nic się nie poukłada, bo po jednym sezonie przygoda z tym poziomem rozgrywkowym się skończy.

Inaczej by to wszystko wyglądało jakby klub regularnie informował o tym, co się dzieje, jakby prezes i wiceprezes ds. marketingu byli obecni na stronie klubu i w mediach społecznościowych. Niestety, ale na razie poziom wiarygodności wyznacza informacja o Antkowiaku i na ten moment nie zapowiada się, żeby ktoś chciał powalczyć o mocno nadszarpnięty wizerunek.