Odpowiedz na: Transfery

#20897
Teett
Uczestnik

Jestem kibicem Odry od prawie 30 lat i jestem pewien, ze nasz klub, z taką historia, nie zasługuje, aby dostawać baty po 5:0 od Carin Gubinow, Foto Higien Gać czy innych Zmigrodow !!! A na obecną chwilę tak to będzie wyglądało, jeśli będziemy grali takim składem!
Wszystko właśnie szlag trafia – kilkuletnie wydostawanie się naszego klubu z dna – począwszy od 2018 i tajemniczego sponsora skończywszy na Panu Wroblu, który miał plan i pomysł, tylko nie miał $$.
Mam nadzieję, że ktoś się opamieta jak najszybciej, bo na mecze takiej drużyny, z takimi zawodnikami, którzy prezentują poziom okregowki, nie będzie przychodził nikt.

W tym wszystkim dwa pytania przychodzą mi do glowy: nasz nowy Pan Prezes jest stąd, dlatego pytam, czy kiedykolwiek kibicował Odrze? Czy chodził na mecze naszej Oderki? Widząc co zrobili z drużyną z jesieni, uważam, że pytanie jest zasadne!
Drugie – może Pan Rek chciał stworzyć drużynę rezerw Unii, ale nie chciał się bawić od C-klasy i dlatego w Wodzisławiu robi drużynę B Unii Turza ? Bo jak wytłumaczyć to, że tam właśnie przyszedł bramkostrzelny napastnik z dużym doświadczeniem, a my nie mamy nawet ćwierć napastnika, i w meczu oglądamy w ataku Tarkę ?