Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#20720
Kamul
Uczestnik

Cześć! Przeczytałem kilka stron wstecz, chyba każdy zgadza się z tym, że pewne sprawy w klubie wymagają wyprostowania. Z drugiej strony nowym udziałowcom po prostu należy się kredyt zaufania i czas, by mogli się wykazać. Jako Wiceprezes Nasza Odra Socios chciałem Was serdecznie zachęcić do wsparcia naszego stowarzyszenia. Kilka osób stąd kojarzę jeszcze z pierwszego, starego forum kibiców Odry Wodzisław. Mam więc prawo przypuszczać, że nie jesteście kibicami sezonowymi, tylko macie Odrę w sercu od zawsze i na zawsze. Tym bardziej potrzebna jest Wasza pomóc – ludzi, którzy nie odwracają się od klubu w najcięższych dla niego chwilach.
Osobiście gwarantuję pełną transparentność każdej wpłaconej na Socios złotówki. Chcemy byście to Wy – swoimi głosami – decydowali o tym w jaki sposób wesprzeć Odrę. Nie możemy liczyć tylko i wyłącznie na udziałowców, lokalny biznes, czy sponsorów, którzy nie pchają się drzwiami i oknami. Członkowie Socios nie utrzymają sami Klubu – to oczywiste – ale im będzie nas więcej tym większe będzie realne wsparcie dla Klubu. Dlatego zależy nam na każdym jednym członku naszego Stowarzyszenia. Wejdź na http://www.naszaodra.pl, wypełnij deklarację, wpłać składkę, zostań jednym z nas, współdecyduj o formie pomocy! Nie chcesz wiązać się cyklicznymi wpłatami lub nie masz na to środków? Można wspomóc nas jednorazowym, natychmiastowym przelewem/BLIK-iem. Nie możesz aktualnie pomóc materialnie? Udostępnij nasze posty na Fb, poinformuj znajomych o tej inicjatywie. Potrzebna jest szeroko rozumiana integracja środowiska kibicowskiego Odry i skończenie z odwiecznymi podziałami. Gramy do jednej bramki. #JednoczyNasOdra.

Pozdrawiam
Kamil Cichoń – Kamul
Wiceprezes Nasza Odra Socios