Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#20696
Artur Rudol
Uczestnik

Lata świetlne się tu nie wypowiadałem…

Pytasz @grot czemu klubu nie stać? Bo klubu poprostu w chwili obecnej na to nie stać. Co mają zrobić, wyczarować pieniądze? To nie rząd polski, tu się ich nie drukuje.

Może negocjują, bo chcą poprostu ich tu zatrzymać, bo może zawodnicy mieli umowy popodpisywane nie z klubem, a ze Smiatkiem? Może mieli na papierze jedno a obiecane reszte do ręki? Skąd wiesz jak ro wygląda, że piszesz klub musi, bo w sądzie i tak wyegzekwują? Poprzedni prezes to był… pozostawie bez komentarza. Może nie do końca znamy jaka jest sytuacja i gdyby te gdzieś zasłyszane informacje sie sprawdziły, to może klub zawodnikom idzie na ręke, bo proponuje jakieś spłacenie długu w zamian, że zostaną na takich warunkach na jakie klub stać.
Myśle, że jakby dla zawodników wszystko było tak jak piszesz, to by wiekszość zerwała kontrakt z winy klubu i po sądach pisma składali i trenowali w innych klubach.

Ja nie wiem jaka jest prawdziwa sytuacja ale na chłopski rozum, żaden by tu z sentymentu nie negocjował kontraktu mając możliwość grać gdzie indziej i odzyskać kase sądownie.

Dajmy szanse nowym ludzią, którzy nie są już anonimowi, a także nie są „gołodupcami”.

Póki co, to kibice zniechęcają głupimi wpisami i pretensjami. Podobnie prezes Socios Nasza Odra się dziwi dlaczego klub zmienił zdanie… a po co w RN ktoś, kto jeszcze nic nie zrobił, a lata do mediów i atakuje ludzi, którzy próbują ogarnąć sytuacje?
Ja na miejscu tych ludzi, też bym nie dopuścił kogoś takiego do ścisłej współpracy.

Nasza Odra Socios powstało w myśl ideii „skończmy pier…ić, weźmy się do działania”, a jeszcze nic nie ruszyło do wczoraj, a jeszcze więcej pier…enia się zaczęło.

Bez obrazy jeśli czyta, to ktoś z zarządu Socios, ale stowarzyszenie to powstało nie do mieszania się w wewnętrzne sprawy klubu, tylko do tego by działać według nakreślonego statutu. Zarząd Socios jest do zatwierdzania decyzji, które będą podejmować wszyscy członkowie Socios według wytycznych kto ile wpłaca tego głos jest wart tyle ile ustalono wcześniej. Socios ponadto nie potrzebuje nikogo w RN klubu by kontrolować przekazywane pieniądze na Odre, bo nie będzie przelewania pieniędzy na konto klubowe. Było jasno powiedziane, zbieramy pieniądze na Socios, następnie robimy spotkanie i według ustalonej wartości głosu, głosujemy na co przeznaczamy pieniądze np.zakup strojów, opłata faktury za przejazd na mecz itp. Dzięki temu nie trzeba naszej żadnej kontroli w klubie.
Takie były i są założenia Nasza Odra Socios czy się to komuś podoba czy nie.

Jeśli, ktoś chce być głosem kibiców w dosłownym tego znaczeniu, to jest SSOW, zapraszamy chętnych, którzy wejdą do zarządu i będą chcieli działać. Jest tam dość fajna kwota na start. Póki co SSOW jest w stanie „letargu”, bo poprostu nie ma komu działać. Wtedy SSOW I Nasza Odra Socios by się uzupełniało.

Na koniec do @Don C. :

Chcąc dobra naszej kochanej Odry, myślę że każdemu należy dać szanse i nikt nikomu nie będzie miał nic do zarzucenia, kto będzie chciał działać i rozwijać klub w dobrą strone.

Rozpisałem się trochę ale te pare spraw mnie irytowało.
Więcej wiary i chęci. Zapisujcie się do Socios, namawiajcie znajomych, a niebawem przyjdzie czas by obudzić osiedla i stworzyć na nowo mode na Odre w Wodzisławiu Śląskim. 1000 na meczu powinno być standardem nawet pomimo wyników.
Na to akurat nas stać!

Pozdrawiam

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 2 months temu przez Artur Rudol.