Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#20546
Greg
Uczestnik

Wiem już, że nie będę mógł być dzisiaj na spotkaniu. Nie byłem w stanie przełożyć jednego spotkania wcześniej umówionego. Po prostu są rzeczy ważne i ważniejsze.

Jeżeli jednak prezes czyta to forum, to chciałem przekazać kilka pytań na które może Pan odpowiedzieć podczas spotkania.

1. Dlaczego po tak krótkim czasie od powołania zarządu odchodzi dyrektor Wróbel?
2. Nad czym pracował wiceprezes ds. marketingu i czy można spodziewać się w najbliższych miesiącach efektów jego pracy?
3. Z czego wynika brak informacji o nowych udziałowcach? Rozumiem, że rada nadzorcza może być jeszcze nie określona, ale w przypadku udziałowców nie ma takiego problemu.
4. Na ile dotacja miasta może pomóc w budowaniu składu i na ile ta dotacja jest na dzisiaj realna?
5. Czy zaproszenia na mecze Odry będą pojawiać się w mediach społecznościowych miasta Wodzisławia Śląskiego? Pytam o to, dlatego, że nie widziałem takich zaproszeń w rundzie jesiennej nawet na najbardziej atrakcyjny mecz z Goczałkowicami.

Gdybym był dzisiaj na spotkaniu, takie pytania bym zadał. Jeżeli Pan chce może Pan się dzisiaj do tego odnieść a osoby, które będą obecne będą miały okazję poznać odpowiedzi na te pytania.

Tak ogólnie, zgodnie z tym, co napisał wcześniej Angelo uważam, że w tym momencie należy dać szansę nowemu zarządowi. Na razie wszystko, co widać, to poziom słów poza odejściem dyrektora Wróbla. Do marca będzie widać czyny i każdy będzie widział na czym stoi Odra a także jakie są szanse na pozostanie w trzeciej lidze i ewentualny dalszy rozwój.