Odpowiedz na: Sytuacja w klubie – sprawy organizacyjne

#20528
Angelo
Uczestnik

Powyżej kolega @grot stwierdził że nasze pisanie i tak nic nie daje bo nikt związany z klubem tego i tak nie czyta albo ma to gdzieś co tu piszemy. Jednak dzisiaj przekonałem się że tak nie jest.
Odbyłem dzisiaj niespodziewaną bardzo miła i rzeczowa rozmowę na bieżące tematy klubowe z nowym prezesem Odry Panem Stolarskim.

Zaraz na wstępie poinformował mnie że na bieżąco śledzi tu naszą dyskusję i nie jest tak, że jest mu to obojętne co tu kibice o klubie piszą. Obecnie bardzo zasmuciła jego jak i udziałowców klubu fala krytyki jaka się tu wylewa na sytuację w klubie, mimo jego i właścicieli wielkiego zaangażowania, aby wyprowadzić Odrę na prosta i prosi nas wszystkich kibiców abyśmy dali mu jeszcze miesiąc czasu do końca stycznia na wyprostowanie wszystkich bieżących spraw w klubie takich jak np. ciągle nie dogadana do końca z miastem forma i wielkość ich pomocy finansowej dla klubu w 2022r, co miedzy innymi powoduje że nie jest ciągle znany budżet klubu jak i nie do końca jest jeszcze uformowany ostateczny skład Rady Nadzorczej i dlatego klub nie może jeszcze podać do wiadomości publicznej jej końcowego składu. Jak wszystko zostanie ostatecznie ustalone i będzie wiadome, to dostałem zapewnienie od Pana Stolarskiego że klub zaraz poda to do wiadomości publicznej włącznie z listą nowych udziałowców klubu, bez pomocy których drużyna by wiosna w ogóle nie przystąpiła do rozgrywek i nie będzie to wielka tajemnica jak obecnie większość z nas myśli i ma to nastąpić w styczniu.

Co do ruchów kadrowych w drużynie to Prezes Stolarski robi co w jego mocy, aby zatrzymać niemal wszystkich kluczowych zawodników z jesieni, ale trzeba się liczyć z tym że mimo tego, kilku graczy może nas opuścić, bo są już bardzo zrażeni do sytuacji finansowej klubu, jaka tu niemal cały 2021 r panowała.

Na koniec naszej rozmowy ustaliliśmy z Panem Stolarskim, że w przyszłym tygodniu w środę 29 grudnia o godz. 17 w budynku Mosiru, zorganizuje On spotkanie z nami kibicami z forum jak i z każdym innym chętnym, na którym będzie można przedyskutować z Prezesem o problemach jak i planach na przyszłość związanych z nasza ukochaną Oderką. W imieniu Pana Stolarskiego jak i w swoim bardzo serdecznie zapraszam wszystkich kibiców na to spotkanie, bo jednak lepiej porozmawiać z Prezesem w 4 oczy niż snuć tylko domysły.

Myślę że po dzisiejsze mojej rozmowie z Panem Stolarskim, powinniśmy jeszcze dać szanse nowym osobom w klubie i poczekać do końca stycznia na pomyślny rozwój sytuacji w klubie.