Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#20292
Uncommon Man
Uczestnik

@luck69

Mi nie przeszkadza wygląd nowego wiceprezesa. Zastanawia mnie tylko co taka osoba może dać klubowi. Tego, czego mi najbardziej brakuje w klubie to transparentności, profesjonalizmu i jakieś wizji co do tego gdzie zmierzamy. A w dalszym ciągu klub działa w atmosferze tymczasowości, niejasnych działań, od ściany do ściany. Prezes to taki sam pracownik klubu jak każdy inny. Jeśli zatrudnia się np. piłkarza na lewą obronę to szuka się takiego, który gra lewą nogą, jest wybiegany, ma dobrą wrzutkę itp.. Czyli ma pewne cechy, które są potrzebne na takiej pozycji. Więc jak szukasz osobę na stanowisko prezesa ds. marketingu to powinna ona posiadać pewne cechy i umiejętności. A w tym przypadku wszyscy mamy poważne wątpliwości co do tego, czy ten pan takie posiada.

Ponadto, do czego wszyscy się już chyba przyzwyczailiśmy, od władz klubu dostajemy tylko lakoniczną informację, z której nic nie wynika. Przydałby się coś na wzór exposé nowych władz, ale chyba nie mamy na co w tej kwestii liczyć, skoro nie wiemy nawet kto został nowym właścicielem. Mam wrażenie, że osobom, które zarządzają klubem kibice nie są do niczego potrzebni.