Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#20289
luck69
Uczestnik

Cześć. Jednym przeszkadzają # -tagi na instagramie albo fotka nowego wiceprezesa…Ja już troszkę wiosen mam za sobą i troszkę drapię się po głowie na takie informacje:

Adrian Kuźma mieszka w Siennej (gm. Gródek n/d Dunajcem, pow. nowosądecki). Młody przedsiębiorca, aktualnie uczy się w Technikum Samochodowym w Nowym Sączu. 4 klasa na kierunku Technik Spedytor. Przyszłoroczny maturzysta. Od dziecka pasjonat piłki nożnej, zawodnik drużyn młodzieżowych Zawiszy Rożnów, Sandecji Nowy Sącz, Dunajca nowy Sącz. Były manager kobiecego footballu UKS 3 Weronica Staszkowka Jelna.

Nic nie rozumiem, tak jakby w okolicy nie było ambitnych „maturzystów”…pasjonatów piłki też pewnie nie brakuje. Oczywiście że życzę powodzenia…ale sprawa tej nominacji przypuszczam ma jakieś „drugie dno”, bo inaczej traktowałbym to jak wiadomość z 1 IV 😉

Mam nadzieję, że jakoś uda się to poukładać Panu Wróblowi i na wiosnę uda się wystartować do rundy rewanżowej. A na teraz jeszcze przydała by się „wisienka na torcie” w Żmigrodzie!
Miejsce jakie zajmujemy w tabeli oraz ilość punktów zgromadzonych w rundzie jesiennej to zdecydowanie powyżej tego czego rozsądny kibic by się spodziewał wiedząc w jakich okolicznościach i na jakich warunkach Zawodnicy grali. Szacun.

pzdr

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 4 months temu przez luck69.