Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19831
Starykibic
Uczestnik

banda tych oszustow ma gdzies tradycje,historie,plany,marzenia,maja gddzies kibicow i tych nowych i tych starszych takich jak ja.nigdy nie bylo u nas luksusow -ale zawsze bylismy znani z doskonalej atmosfery,która naprawde wiele potrafi zdzialac-pokazywal to nawet poczatek tego sezonu-p.Wróbel i trener Nowak naprawde zrobili cos fajnego,nasz punktowy dorobek to zasługa tego-że stworzono druzyne a nie zlepek piłkarzy i za to szacunek dla naszego dyrektora i bylego juz niestety trenera.mozliwe ze pare lat temu popelniono jakies błedy w zwiazku z tymi pseudoudzialowcami-no ale kto wiedzial ze Ci ludzie to oszusci i po prostu zlodzieje,Zlodzieje marzen,złodzieje historii,zlodzieje tradycji.Cisna mi sie jeszcze mocniejsze słowa-i pewnie za którymś następnym postem mogę ich użyc.ale mam pewnosc ze adresaci tych słów tego nie przeczytają.oni pewnie nawet nie wiedzą o forum,nie zaglądają na stronę-bo po co jak sie czeka na to zeby tylko kiedys tam byla by szansa na zarobek-jak nie do siebie to dla dzieci lub wnuków.