Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19618
Kibic01
Uczestnik

Że swojej strony tylko dodam że od początku nie byłem jakoś przekonany do dyrektora Wróbla. Wiecie te opisy że pracował w City i nagle wielce dla marki przychodzi do Odry. Zajeżdżało mi taką prezentacja Rycki czy tego Kudłatego którzy to rzekomo byli jednymi z najlepszych talentów w okolicy a nie wiem czy ktoś ich w ogóle kojarzy jeszcze. Ale rozliczając dyrektora z wyników sportowych to na prawdę przyznam mu że się broni. Raz w trudnym momencie trafił, odszedł trener, znalazł innego, gdzie tyle było głosów że nie ma doświadczenia itp a on pół roku później wprowadził nas do 3 ligi, gdzie przyznajmy się faworytem nie byliśmy. Teraz odejścia dwóch czołowych zawodników, a on stworzył drużynę która ma charakter, ma potencjał i trenera który umie to sensownie poukładać. Mam wrażenie że jak wszystko dobrze pójdzie to za pół roku nikt o Tabali nie będzie pamiętać bo Chilinski to chłop z dużo większym talentem i oby tylko dalej się tak rozwijał, to niestety ale w przyszłym roku się z nim pożegnamy 🙂 już widzę te płacze. Mam nadzieję że faktycznie ma jakiś ciekawy pomysł na finansowanie klubu i mu się uda to wszystko wyprostować. Na ten moment przyznam że mnie kupił. I pamiętam tą jego szczera radość z Częstochowy, trzymam za niego kciuki.