Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19151
Teett
Uczestnik

Tak jest! Nie musieli tego robic, bo to juz przeciez bylo po meczu. Brawo dla nich!

Pozwole sobie ocenic naszych zawodnikow po trzech meczach:
ANTKOWIAK – gra bardzo pewnie, z takim bramkarzem za plecami obroncy tez czuja sie pewniej. Oby tak dalej!
WENGLORZ – dla mnie jak na razie odkrycie poczatku sezonu! Bardzo dobrze z tylu (cechuje go spokoj), do tego bardzo dobrze gra do przodu! Bardzo mi sie podoba jego gra, ciesze sie, ze taki zawodnik do nas trafil! Moim zdaniem bardzo duze wzmocnienie.
LALKO/KRZYZOK – oceniam razem, poniewaz ich gre mozna bardzo podobnie scharakteryzowac – poza kilkoma niepotrzebnymi stratami pilki (przede wszystkim Lalo) graja bardzo pewnie. Johan jeszcze niedawno gral u nas w okregowce, teraz to juz przeciez 3 liga, a On dalej prezentuje bardzo dobra forme i na pewno po pojedynkach z trzecioligowymi napastnikami nie stwierdzamy, ze sobie nie radzi. Wrecz przeciwnie. To samo Lalo, ale jesli o Niego chodzi to bylem spokojny i wiedzialem, ze sobie poradzi. Szkoda, ze nie maja jeszcze bramki na koncie, ale wszyscy wiemy, ze to kwestia czasu (moze trzech dni😉).
DZIERBICKI – zagral dzisiaj za Bialasa, czy lepiej ? Sam nie wiem, na chwile obecna nie mam zdania. Rywalizacja powinna wplynac pozytywnie na ich gre.
ZDUNEK – to jest dla mnie na te chwile NUMER 1 naszej druzyny. Uwielbiam gre tego zawodnika, wiec moze jestem nieobiektywny…moim zdaniem jesli chodzi o poziom gry, to jest bardzo blisko Blazeja Szczepanka. Mam nadzieje, ze Zdunio zrobi kariere!!!
MUSIOLIK – po dwoch pierwszych meczach bylem lekko podlamany, natomiast dzisiaj bylo juz duzo lepiej. W ogole tak to wyglada, ze z minuty na minute gra co raz lepiej i co raz pewniej czuje sie na boisku. Musimy pamietac, ze jest jeszcze mlody.
BOREK – widze potencjal, natomiast na razie bez konktretow, bez liczb. Ale licze na Niego.
MIELCZAREK – podobnie jak u Borka. Uwazam, ze jesli ta dwojka wskoczy na wyzszy poziom, to wyniki osiagane przez nasza druzyne moga byc bardzo satysfakcjonujace.
WODECKI – wiemy na co go stac, i wiemy, ze moze grac jeszcze lepiej. Liczby juz sa, bo z tego co pamietam, ma dwie asysty z pierwszych dwoch meczow. O Pszczolke mozemy byc spokojni i pewnie bardzo na Niego liczymy w sobote.
CHILINSKI – juz wiecie, dlaczego bylem tak zadowolony i nawet bardzo zaskoczony ze do nas przyszedl 🙂
To jest przekozak, ktory kiedys zagra w ekstraklasie, a moze nie tylko! Wiedzialem, ze to megatransfer! Mega silny (jeszcze nie skonczyl 18lat!), idealnie sie ustawia, technicznie swietny…ludzie, ale mamy grajka!!

WISNIEWSKI – mamy trzech dobrych stoperow, zagral Johan i sobie poradzil, jak bedzie gral Wisnia, tez sobie poradzi.
BIALAS – chyba na poczatku troche zawiodl, chociaz na pewno nie skreslalbym go, o rywalizacji na lewej obronie pisalem juz powyzej. Wydaje mi sie, ze w Jego grze brakuje spokoju – chociazby dzisiaj mogl na spokojnie zakonczyc dwie sytuacje.

Pozdrawiam wszystkich kibicow Oderki ! Jest dobrze i czuje, ze w sobote sprawimy niespodzianke! Nie ma co sie bac, tylko grac swoje. Mamy fajna druzyne !