Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19147
Angelo
Uczestnik

@kibic01 Klub ma podpisaną umowę tylko na mecze domowe w Śląskiej TV, nie można było podpisać na mecze wyjazdowe, dlatego że, każdy pozostały klub ma już takie umowy na transmisje meczów u siebie podpisane z innymi dostawcami. Śląska TV nie ma wykupionej wyłączności na transmisje z wszystkich meczów 3 ligi i dlatego jeszcze nie raz, będziemy pewnie narzekać na jakość transmisji. Oprócz nas ze Śląska TV ma umowę na pewno Kluczbork i rezerwy Górnika.

Co do samego meczu to pierwsze 30 minut w naszym wykonaniu były słabe, ale później już to my przez większość meczu byliśmy drużyna lepszą, mającą więcej konkretnych okazji golowych i myślę, że nasza wygrana była zasłużona.

Nowy napastnik z Rakowa pokazał dzisiaj próbkę swoich dużych możliwości i mając dzisiaj w składzie zamiast niego Tabalę, można być pewnym, że 2 bramki by nie było, bo Tabala po upadku by już tylko leżał i wymachiwał rękami, że był faulowany, a nie szybko stanął na nogi i pobiegł dalej z piłką na bramkę rywala, jak zrobił to Chiliński.

Skład się już powoli zaczyna sam krystalizować, a dochodzi od soboty Wiśniewski i dojdzie jeszcze jeden stoper, na którego certyfikat z Kanady klub ciągle czeka i powinno być z meczu na mecz coraz lepiej z naszą grą.

  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 5 months temu przez Angelo.