Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#19145
Kibic01
Uczestnik

Brawa za 3 pkt. Po początku meczu to znów miałem obawy. może akcji z obydwu stron niewiele ale tą groźniejszą miała Warta. Fajnie że ostatecznie udało się trafić. Druga połowa już raczej pod nasze dyktando dużo sytuacji ale brak skuteczności i jak było widać mogło nas to wiele kosztować. Wydaje się że tutaj z karnym się nam upiekło, choć bez powtórek ciężko określić. Dobrze że udało się “dobić” rywala, choć ostatnie 10min co najmniej średnie… Ale 3 pkt są i ruszamy.

Ostatnio się zastanawiałem czemu nie nawiązaliśmy współpracy ze sportemślaskim jeśli chodzi o transmisje. Wydają się jakościowo lepsze, robione na więcej kamer i fajne skróty. Ale po dzisiejszym streamie ze strony Warty doceniam nasze transmisje. Główna wada to brak powtórek – duży minus. No i ten komentator Szpakowski który miał duży problem z rozpoznaniem naszych zawodników a co pokazało po drugiej bramce i z numerami na koszulkach.

Dużę brawa i szacun dla kibiców którzy się wybrali na ten daleki wyjazd. Teraz byle jeszcze powiększyła się ilość osób na domowych meczach w młynie i będzie dobrze.