Odpowiedz na: Marketing w klubie

#19129
Kibic01
Uczestnik

Dodam kilka zdań od siebie, bo wiadomo że chcielibyśmy żeby przychodziło jak najwięcej kibiców tylko pytanie co robimy w tym kierunku, żeby ich zachęcić. Bo w jaki sposób można poinformować kibiców że taki mecz się odbywa. Mam wrażenie że promocja meczu ogranicza się do mediów społecznościowych, gdzie jednak większość ludzi która chce wiedzieć że jest mecz to już parę tygodni wcześniej wie że będzie i tyle. Przyjeżdzając do Wodzisław na pierwszy mecz i idąc na niego kilka kilometrów głównie przez centrum tak z ciekawości rozglądałem się za plakatami i przyznam szczerze że nie widziałem ani jednego. Wiadomo mogłem przeoczyć, ale czy o to chodzi żeby je przeoczyć nawet jak się ich wypatruje. Swego czasu pamiętam pooklejane słupy, wywieszone ogłoszenia. Wiadomo można i się reklamować banerami, czy reklamą w radiu i się dotrze do większej ilości ludzi ale dziwi mnie takie zaniedbanie nawet z plakatami. I rozumiem, że parę osób działających przy klubie nie ogarnię tego żeby okleić miasto ale już drugi raz widzę jak tu na forum jeden z kibiców pyta o plakaty na mecz. Wydaję mi się że znaleźli by się nawet chętni je wydrukować jeśli to też problem. I dziwi mnie odrobinę, że ktoś z klubu mu tutaj po ludzku na to pytanie nie odpowie, jest to pomijane wiedząć że ktoś z klubu to czyta skoro o godzinie otwarcia kas zostało odpisane od razu, tak samo reakcja na sprawę przekleństw na forum. Z całym szacunkiem za wszystko co robicie to wydaję mi się że akurat w takich sprawach jak ktoś chce pomóc w nagłośnieniu wydarzenia to warto mu cokolwiek odpisać, czy się ma zgłosić do kogoś o info czy coś.