Odpowiedz na: Wydarzenie: Pierwszy mecz w III lidze!

#18894
Inside anon OW
Uczestnik

@Adrian Adrian

Stroje, Wizerunek, PR, Marketing

Obiawiam się że widzieliśmy dzisiaj nasz nowy podstawowy komplet na ten sezon. Osoby odpowiwdzialnej za zlecenie rebrandingu naszego herbu i zaopatrzenie klubu w odzież Joma w okręgówce chyba nie ma już w klubie… Był to moze nieoczywisty,ale zauważalny zastrzyk wizerunkowy dla klubu, pięknie się to wszystko komponowało. Czerwone dresy były rozpoznawalne w calym mieście, a czerwone koszulki z biało granatowym paskiem na piersi(sztabu i wyjsciowe zawodników) jednoznacznie kojarzyły się z naszym klubem, nawet bez logo. Tak samo koszulki meczowe na zdjęciach biletach,grafikach, banerach, i podczas samej gry wyglądaly po prostu bardzo dobrze. Mam niestety wrażenie ze najlepiej było na samym początku projektu #wracamydogry. Teraz mimo poziomu 2 ligi wyżej niektore rzeczy wyglądają gorzej. Choćby zakupiony komplet strojów marki Vigo w barwach Górnika w którym zagraliśmy może jeden mecz w IV lidze a potem po redakcji kibiców grali w nich juniorzy. Teraz leżą nieużywane, wyrzucone pieniądze.
Mam nadzieje ze teraz to trochę inna sprawa, skoro KEEZA została ogłoszona jako „partner techniczny” to mamy z tego jakąs korzyść. Rozumiem też ze wychodzi na pewno taniej niż Joma. Może uda nam się z tą marką odbudować ten pozytywny obraz. Jednak nowy komplet nie napawa optymizmem… Może jak dojdą jakieś nadruki sponsorów, miasta będzie lepiej. Liczę też na coś specjalnego na stulecie, może trzeba by było się znowu odezwać do polskielogo.net o jakas jubileuszową wersję naszego herbu. Chłopaki od SM robią kawał dobrej roboty co od zawsze mi się podobało, ekstraklasowy poziom, czapki z głów. Więc liczę na was ze staniecie na wysokosci zadania.

Ps. Tak wiem stroje nie grają.