Odpowiedz na: Wydarzenie: Pierwszy mecz w III lidze!

#18890
Teett
Uczestnik

1. Na pewno nie mozna nikogo skreslac po pierwszym meczu. Pierwsze koty za ploty.
2. Musimy zdawac sobie sprawe z tego, ze gralismy z jedna ze slabszych druzyn w III lidze grupie III.
3. Powtorze to kolejny raz – brakuje wsrod nowych zawodnikow pilkarza z doswiadczeniem. Az bolalo dzisiaj ogladanie Wodeckiego, ktory nie mial z kim z przodu pograc.
4. Nowi zawodnicy – ogolnie srednio, ale uwazam, ze z potencjalem. Wenglorz najlepszy. Czy na prawej czy na lewej radzil sobie bardzo dobrze. Szkoda, ze nie strzelil bramki, bo mial ku temu okazje. Musiolik zaczal bardzo zle, ale z minuty na minute wygladalo to coraz lepiej. Mielczarek oprocz bramki srednio, ale juz w sparingach bylo widac, ze jest to zawodnik z potencjalem. I moze nawet w III lidze, sie okaze, ze jest skuteczny. Borek kompletnie niewidoczny, ale uwazam, ze ma cos w sobie. M.in. pewnosc siebie. Tak ja to odbieram. Troche nie umial sie odnalezc ma boisku, nie dochodzil do sytuacji, ale czuje, ze sprawi nam radosc nie raz w tym sezonie.
5. Nie bylo za bardzo kim z lawki postraszyc. Nie dosc, ze krotka, to jeszcze wiekszosc defensywnych. A jedyny z ofensywnych wszedl i zawalil akcje na 2-1 nie podajac do Wodeckiego na pusta.
6. Brawo Antkowiak. Najlepszy w tym meczu, uratowal nam remis. Uwazam, ze mamy dwoch dobrych bramkarzy.
7. Jak dla mnie najlepsi z pola Lalo, Zdunek i Wodecki.
8. Mam nadzieje, ze jeszcze uda sie jakiegos ofensywnego zawodnika pozyskac.
9. Jak sie nie da meczu wygrac, to trzeba go zremisowac. Brawo dla zawodnikow za walke