Odpowiedz na: Sparingi przedsezonowe

#18600
Konarski Tomasz
Uczestnik

A wiec pozwolisz „grot” że i ja odpowiem Tobie – szanuje i rozumiem to co napisałeś
1- My w sparingach wygladalismy przecietnie to prawda – ale czy nasi sparingpartnerzy byli słabi? Moja opinia jest taka że byli w sam raz by pokazac nam gdzie jeszcze mamy braki.
2 – Zawodnicy o których piszemy byli w wróżnym czasie na wakacjach i dlatego głównie nie trenowali od poczatku. Cześć z nich szukała pewnie klubu – efekt tak jak napisałeś – nie mieli lepszych ofert ….
3 – nie odnosze sie tylko do twoich opini a do wszystkich na forum . Skoro kilka osób pisze ze w klubie pracuje jeden człowiek , to raczej cieżko mu ogarniać wszystko i jeszcze informowac nas o wszystkim na bierzaco – choć z tego co wiem w klubowych mediach pracuje jakieś osoby. Ale zgadzam sie że przepływ informacji powinien być lepszy.
4 – Szanuje twoje zdanie ale jest jak jest . Było ogłoszone że miasto dało 400 tys na klub w tym roku – a to jest nie prawda – rok jeszcze sie nie skonczył ale z tego co mi wiadomo do tej pory klub otrzymał z miasta 120 tys brutto – wiec jesli sie nie myle ok 96 tys netto.
5 – Nielot jest dobrze poinformowany i sprawe z Dudim chyba wyjaśnili
6 – Chyba pełna zgoda
7 – Damy rade

Pozdrawiam cie serdecznie