Odpowiedz na: Marketing w klubie

#18452
Angelo
Uczestnik

Kolego, masz prawo żyć swoimi marzeniami o wielkiej Odrze nikt ci tego nie broni, ale ja już w swoim życia wiele przeżyłem i to, co pisze, to nie jest mydlenie komuś oczy, tylko brutalna prawda, że na obecne czasy 3 liga to max, na co nas stać, a i tak finansowo nie jesteśmy jeszcze w pełni na to gotowi, a miasto Wodzisław to największa dziura w okręgu, ale to nie twoja ani moja wina tylko tych, co od wielu lat tym miastem rządzą. Ja zawsze uważałem, że lepsza nawet brutalna prawda niż bujanie w obłokach, a to, co pisze, to są tylko i wyłącznie moje przemyślenia niemające nic wspólnego z stanowiskiem klubu, ale po to jest to forum, aby kto chce, mógł się wypowiedzieć, podzielić swoimi pomysłami nie obrażając nikogo, jak to się dzieje np ,na Nowinach i każdy ma prawo mieć na to swoje zdanie a że ja jestem realistą, a nie marzycielem nic na to nie poradzę.

  • Odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 8 months temu przez Angelo. Powód: bład
  • Odpowiedź została zmodyfikowana 2 years, 8 months temu przez Angelo. Powód: blad