Odpowiedz na: Sparingi przedsezonowe

#18371
Teett
Uczestnik

Ja sie nad czym innym jeszcze zastanawiam – kto w takim razie w III lidze moze dac wiecej i skad maja te kluby na to pieniadze ?? Jakim cudem MKS Kluczbork wlasnie sciagnal krola strzelcow III ligi ?
Bo przeciez 400tys jakie dostajemy od miasta (600tys jakie mamy dostawac) to niemala przeciez kwota…to co, tam maja wielkich sponsorow ? To czemu my nie mamy ? Z calym szacunkiem, bo bardzo sie ciesze, te takie firmy w ogole sa, ale firmy wspolpracujace z Odra to kwiaciarnie, wypozyczalnie samochodow czy restauracje. Te firmy wielkich pieniedzy na pewno nie daja.
To jak to jest np. w Bytomiu, Brzegu, Zielonej Gorze czy wspomnianym juz przeze mnie Kluczborku ?

Cos czego u nas brakuje, to mozliwosc zapewnienia pracy pilkarzom, ktorych chcemy zatrudnic (w wielu klubach tak jest – zeby daleko nie szukac przykladem jest Turza). I tutaj moim zdaniem klub powinien zrobic wszystko, aby nawiazac wspolprace z Eko Oknami. Zaczynaja wielki projekt w Wodzislawiu, zatrudnią bardzo duzo pracownikow z okolicy, wydaje mi sie, ze wspolpraca z Odra bylaby rowniez korzystna dla nich. Moze w rozmowach powinni uczestniczyc przedstawiciele miasta ?! Po awansie tylu z nich sie uaktywnilo, wiec moze sprobowac cos z nimi stworzyc ?

Tylko jedno w tym wszystkim mnie bardzo martwi – u nas za wszystko odpowiedzialny jest jeden czlowiek ?!?! Przeciez ten chlop nie ogarnie wszystkiego, dzien ma tylko 24h…co sie w ogole dzieje z naszym Prezesem Smiatkiem ?

Eh, tyle pytan…