Odpowiedz na: Transfery

#18291
Teett
Uczestnik

Panowie konkrety – na chwile obecna (oczywiscie to nic pewnego):
1.Antkowiak/nowy dobry bramkarz/Rabowski? – wiec jest dobrze
2. Prawo obronca ktory gra w sparingach, prezentuje sie bardzo dobrze, wiec powinno byc wzmocnienie
3. Srodek obrony – jest Wisniewski, trenuje nowy obronca(z Ruchu?), na razie ciezko cos o nim powiedziec, miejmy nadzieje, ze dogadaja sie z Lalko (negocjacje trwaja), ewentualnie jest Krzyzok, ktory tez sobie poradzi, wiec powinno byc ok.
4. Lewy obronca – na chwile obecna nie jest dobrze. Skoro pomalu tesknimy za Bialasem, ktorego wielokrotnie krytykowalismy, to o czyms swiadczy. Tak w ogole mam nadzieje, ze za Bialasa dostaniemy jakas kase.
5. Skrzydla – jest Tarka. Wczoraj zaprezentowal sie bardzo zle, ale ja nadal w niego wierze, w koncu musi pokazac, czy przeskoczy pewien poziom, czy juz zostanie na w amatorskiej pilce. Tak w ogole warte podkreslenia, jak dlugo Tarka juz u nas gra.
Jest nowy niski szybki i przebojowy skrzydlowy.
Jest Danieluk, ktory moim zdaniem jest pomocnikiem
To by bylo chyba na tyle ?? Bardzo, oj bardzo przydalby sie Niko…
6. Srodek pola – jest Zdunek, ktory gwarantuje dobry poziom. Jest Krzyzok. I tutaj zaczynaja sie nasze problemy. Jako ofensywnego mozna potraktowac Wodeckiego, ktory wiadomo, ze sobie poradzi. Na razie w sparingach nie pokazal sie dobrze zaden z testowanych srodkowych pomocnikow…
7. Atak – jedno wielkie ZERO

Z IV ligi sa jeszcze Pryka, Chatys i Klosek, ale zaden z nich nie prezentuje III ligowego poziomu.

Oczywiscie sa jeszcze inni testowani, ale nie wiem czy ktorykolwiek prezentuje IV ligowy, a co dopiero III ligowy poziom.

Jesli o kims zapomnialem, to Angelo uzupelnij prosze.

Pozdrawiam