14. kolejka

Odra Wodzisław
1 - 2
MRKS Czech.-Dziedz.
9 listopada 2019 - 14:00 Stadion Aleja IV. Liga 14. kolejka

Mecz u siebie Odry nie skończył się szczęśliwie dla wodzisławskiej ekipy i ich kibiców. Pierwsza połowa nie należała do dobrych w wykonaniu Dumy Wodzisławia, ale w drugim akcie Niebiesko-Czerwoni zagrali o wiele lepiej. Niestety bramka w 90. minucie odebrała punkty podopiecznym Adama Burka.

 

Pierwsza część meczu nie należała do Odry. Rywale Dumy Wodzisławia cały czas zagrażali konstruując groźne sytuacje pod bramką Wnuka. Goście objęli prowadzenie w 24. minucie i Niebiesko-Czerwoni musieli “gonić” wynik. Niestety w pierwszej połowie Odrze nie udało się wyrównać, ale w drugiej już tak.

Po przerwie na boisku wyszła zupełnie inaczej prezentująca się drużyna Odry Wodzisław. Niebiesko-Czerwoni zaczęli znacząco przeważać atakując i jak się okazało skutecznie, bowiem w 58. minucie do siatki rywali trafił Patryk Dudziński, który tym golem wyrównał stan meczu. Następnie drużyna z Wodzisławia “zamknęła” rywali na ich połowie próbując dorzucić kolejne trafienie. Wszystko wyglądało dobrze aż do 90. minuty, która przyniosła kibicom i drużynie Odry wielki smutek. W tym właśnie czasie goście wyprowadzili skuteczny kontratak, który zakończył się golem ustalającym wynik końcowy 1-2.

 

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV