11. kolejka

MKP Centrum Wodzisław
1 - 2
Odra Wodzisław
19 października 2019 - 15:00 Stadion Aleja IV. Liga 11. kolejka

Odra Wodzisław triumfuje w III. Derbach Wodzisławia Śląskiego. Pierwsza połowa należała do podopiecznych Adama Burka, ale w drugiej części mecz stał się bardziej wyrównany.

 

Pierwsza bramka wpadła w 32. minucie, a jej strzelcem został Arkadiusz Lalko. Przez chwilę gol był nieuznany, ale po konsultacji sędziego głównego z liniowym arbiter tego spotkania uznał to trafienie, a kibice Odry Wodzisław wpadli w euforię. Siedem minut później Patryk Dudziński podwyższył prowadzenie, które niestety jeszcze przed przerwą zniwelowali gospodarze trafiając do bramki strzeżonej przez Grzegorza Wnuka.

 

Druga połowa była o wiele bardziej wyrównana. Duma Wodzisławia pozwoliła Centrum na przeprowadzenie groźnych ataków, ale MKP nie zamieniło ich na gola. Odra Wodzisław miała doskonałą okazję do zdobycia trafienia, bowiem Patryk Dudziński wykonywał rzut karny, lecz niestety ta próba nie przyniosła bramki Niebiesko-Czerwonym.

 

Spotkanie zakończyło się 2-1 dla Odry Wodzisław. To nie był łatwy mecz, ale udało się go wygrać. Warto dodać, że nasi kibice uszanowali serce zostawione na boisku przez zawodników rywali. Wyrazili to przyśpiewką oraz przybiciem piątek również z zawodnikami MKP, to przykład kibicowskiego fair play.

 

Skrót zrealizowany przez Śląskie TV

 

Materiał SlaskiSportTV