Przegrana w meczu o 6 punktów

Nie tak wyobrażaliśmy sobie to spotkanie. Po raz kolejny musieliśmy uznać wyższość rywala. Niestety efektem tego jest zajęcie w tabeli miejsca w strefie spadkowej.

 Początek spotkania to wymiana ciosów obu drużyn. W naszym wykonaniu gra była bardzo nerwowa. Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać aż do 45 minuty kiedy to straciliśmy gola do szatni po niefrasobliwości naszego bloku obronnego. Po powrocie na plac gry, to nasz zespół miał doskonałą okazję na wyrównanie. Po uderzeniu Czubana piłka minimalnie minęła słupek bramki rywala. Dość szybko bo już w 59 minucie ta sytuacja się zemściła. Po raz kolejny po błędzie obrońców na listę strzelców wpisuje się Surożyński i bardzo precyzyjnym strzałem z bliskiej odległości pokonuje Witka. Mecz znacząco zwolnił po zdobyciu przez gości drugiej bramki. Mimo to honorową bramkę dla Odry w doliczonym czasie gry zdobył Kruppa. Niestety zabrakło już czasu na doprowadzenie do choćby wyniku remisowego.

Odra Wodzisław – Lechia Zielona Góra 1:2(0:1)

Bramki: Surożyński 45+1’, 59’; Kruppa 90+2’

Odra: Witek – Zdunek (60′ Kłosek), Gać, Wenglorz (73′ Flak), Kalisz (73′ Rycka), Kruppa, Czuban, Radziewicz, Niemiec, Krzyżok, Piejak (60′ Borek)

Lechia: Fabisiak – Ostrowski, Łokietek, Małecki (73′ Konieczny), Surożyński, Soszyński, Mycan, Vinicius (83′ Ł. Maćkowiak), Babij, Zientarski (77′ Kaczmarczyk), Dybizbański

Fot.: Grzegorz Matla

Udostępnij:

Dodaj komentarz