26. kolejka Czas na spotkanie z liderującym Zagłębiem

W środę na stadionie Aleja zapowiada się prawdziwe widowisko. Lider będzie chciał zdobyć kolejny komplet punktów aby umocnić się na prowadzeniu, Odra zaś będzie chciała odgryźć się za ostatnią porażkę w Brzegu.

Już jutro kolejny mecz naszej drużyny. Po nieudanym spotkaniu w Brzegu pora na potyczkę z Zagłębiem II Lubin. Do Wodzisławia zawita obecny lider. W 25 meczach miedziowi zdobyli 57 punktów. Złożyło się na to 17 zwycięstw, 6 remisów i tylko 2 porażki. Bilans bramkowy to 61:27. Miejmy nadzieję że ten mecz będzie podobny do spotkania w Goczałkowicach gdzie na starcie mieliśmy być drużyną przegraną natomiast jako jedyni pokonaliśmy ich aż 5:1. W drużynie gości szczególnie trzeba uważać na Patryka Kusztal, który w obecnym sezonie ma już 14 goli na koncie oraz rosły napastnik Rafał Adamski, który w ostatnich spotkaniach trafia do bramki co mecz. Zapraszamy do dopingowania naszej drużyny w środowe popołudnie.Dla tych którzy nie mogą przybyć na stadion oczywiście mamy transmisję LIVE z tego spotkania prowadzoną przez ŚLĄSKIE TV.

Udostępnij:

Dodaj komentarz