Przegrywamy w domowym meczu z beniaminkiem

Starcie beniaminków dla zespołu z Gubina.

Od samego początku meczu piłkarze z Wodzisławia stwarzali wiele okazji do strzelenie gola. Niestety nie została wykorzystana żadna ze stuprocentowych okazji. Goście z Gubina starali się zaatakować i bardzo groźna sytuacja zakończyła się uderzeniem w poprzeczkę. Gra w pierwszej połowie się wyrównała. Obie drużyny stwarzały sobie wiele okazji strzeleckich. W ostatniej minucie meczu w pierwszej połowy po zamieszaniu w naszym polu karnym tracimy bramkę „do szatni” na 0:1! Strzelanie w drugiej połowie rozpoczęła nasza drużyna. Świetnie przed polem karnym odnalazł się Borek, i strzałem z woleja pokonał zasłoniętego golkeepera gości. W 65 minucie po faulu Wenglorza sędzia wskazuje na wapno, a przyjezdni zamieniają rzut karny na bramkę. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry tracimy bramkę na 1:3 po biernym zachowaniu defensorów. Niestety przegrywamy z beniaminkiem z Gubina po przeciętym meczu. Trzeba o nim jak najszybciej zapomnieć i już w sobotę czeka nas kolejne ciężkie spotkanie derbowe. Zagramy na wyjeździe z rezerwami Górnika Zabrze.