Zakłady Bukmacherskie BETFAN – OFICJALNYM BUKMACHEREM ODRY WODZISŁAW

BETFAN OFICJALNYM BUKMACHEREM ODRY WODZISŁAW !

Od dziś oficjalnym bukmacherem oraz partnerem klubu są Zakłady Bukmacherskie BETFAN!
Legalny polski bukmacher, u którego znajdują się zakłady na mecze Odry, czekają na Was także liczne konkursy i wiele innych korzyści!

Logotypy naszego partnera, który posługiwał się będzie tytułem Oficjalnego Bukmachera Klubu znajdą się na stronie internetowej oraz mediach społecznościowych.
Przed każdym meczem drużyny nasz partner przygotuje specjalne promocyjne kursy, a także liczne promocje.

Jeśli założycie konto w BETFAN koniecznie z kodem ODRA i wpłacicie min. 30 zł, otrzymacie darmowy zakład w wysokości 60 zł, a dodatkowo dzięki temu wesprzecie nasz klub!

Najważniejsze aby podczas rejestracji podać kod ODRA , dzięki czemu będziecie dodatkowo wspierać nasz klub i mieć realny wpływ na wyniki współpracy. Im więcej użytkowników dołączy do BETFAN z naszego linku tym większe wsparcie trafi do klubu.
Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się i skorzystania z usług naszego partnera.

Link do rejestracji:
sprawdz.betfan.pl/odra

 

V-ce prezes Adrian Kuźma na temat współpracy :

– ,,Cieszymy się, że wchodząc w rok jubileuszowy kiedy to obchodzić będziemy 100-lecie istnienia naszego Klubu związaliśmy się z dynamicznie rozwijającą się marką na rynku jaką jest BETFAN. Mam nadzieję, że ta współpraca pozwoli dwóm stronom osiągnąć wyznaczone cele i zachęci obie strony do kontynuacji oraz poszerzenia współpracy w kolejnych sezonach.”
Jest to bardzo ważny element oraz argument do pozyskania kolejnych partnerów a także sponsorów klubu – podsumował Adrian Kuźma

*Rejestracja jedynie dla osób pełnoletnich. Hazard związany jest z ryzykiem.

Udostępnij:

Dodaj komentarz