Spotkanie przedstawicieli klubu z prezydentem Mieczysławem Kiecą

  • 7 stycznia 2022
  • Klub
  • 0
  • 2413 Wyświetleń

Informujemy, że dziś odbyło się spotkanie przedstawicieli Odry Wodzisław z prezydentem miasta Wodzisław Śląski – Mieczysławem Kiecą.

Nowy rok, kolejne działania W piątkowe południe nowy zarząd naszego klubu miał okazję spotkać się z prezydentem miasta Mieczysławem Kiecą oraz jego zastępczynią ds. sportu Izabelą Kalinowską. Celem styczniowego spotkania było omówienie bieżącej sytuacji w klubie oraz rozmowa o naszych tegorocznych planach.

Ze strony klubu w spotkaniu udział wzięli prezes Tomasz Stolarski, wiceprezes ds. marketingu Adrian Kuźma oraz członkowie rady nadzorczej: Dariusz Kozielski, Zenon Rek i Dawid Tatarczyk. Podczas dzisiejszego spotkania udało nam się przedstawić naszym rozmówcom aktualną sytuację organizacyjną i finansową klubu. Sporo miejsca poświęciliśmy także dyskusji dotyczącej propozycji współpracy na linii Odra Wodzisław – miasto – inne kluby sportowe – przedsiębiorcy. Omówienie możliwych ścieżek współpracy pozwoliło nam na przejście do kolejnego tematu, czyli naszej partnerskiej współpracy z miastem Wodzisław Śląski w zakresie jego promocji przez klub.

Ostatnim dużym tematem, któremu nie tylko dziś chcieliśmy poświęcić czas i naszą uwagę, jest przypadająca na ten rok setna rocznica powstania Odry Wodzisław. Okrągłe urodziny naszego kluby również chcielibyśmy świętować we wsparciu i współpracy z innymi podmiotami.

Więcej informacji w tym zakresie już niebawem!

Udostępnij:

Dodaj komentarz