List przedstawicieli Rady Nadzorczej do kibiców Odry Wodzisław

  • 30 grudnia 2021
  • Klub
  • 0
  • 1969 Wyświetleń

Zachęcamy wszystkich kibiców do zapoznania się z listem przedstawicieli Rady Nadzorczej do kibiców Odry Wodzisław. Poniżej znajdziecie jego treść.

Drodzy kibice!

Wieloletnie zaniedbania w sferze organizacyjnej doprowadziły Nasz ukochany klub do ściany. Odra przechodzi trudne chwile, ale jest nadzieja, że uda nam się wyprowadzić klub z tej sytuacji. Niestety, za sukcesami sportowymi nie poszły sukcesy organizacyjne. Nie jest możliwe funkcjonowanie klubu na dotychczasowych zasadach. To już jest pewne. Przed nami trudny czas przemian i transformacji, który potrzebny jest, aby postawić Odrę na nogi. Od kilku tygodni nowy zarząd, grupa okolicznych przedsiębiorców oraz osób, dla których ten klub wiele znaczy, próbuje doprowadzić klub do stanu, w którym może normalnie funkcjonować.

Aktualnie prowadzimy rozmowy z miastem. Potrzebujemy jasnej deklaracji na jakie wsparcie możemy liczyć. Bez niego, nie uda nam się ustalić budżetu. Kolejne spotkanie z władzami zaplanowane jest na początek stycznia.

Nie zapominamy też o sprawach sportowych. Po rozmowach z kilkoma trenerami, udało nam się wybrać odpowiedniego kandydata. Jest już zaplanowany termin rozpoczęcia okresu przygotowawczego oraz dopinany jest temat sparingów.

Ten czas jest trudny dla wszystkich:

– piłkarzy – którzy od wielu miesięcy czekają na swoje wynagrodzenie i nie wiedzą co będzie dalej;

– kibiców – którzy żyją w niepewności i strachu o ich ukochany Klub;

– zarządu – który ze względu na braki w dokumentacji, zadłużenie i nadszarpniętą reputacje Klubu ma bardzo często związane ręce w kluczowych sprawach.

Obecnie trwa audyt spółki, aby poznać dokładną sytuację. Przeprowadzenie go jest niezbędne, aby Klub mógł lepiej funkcjonować. Rezultaty poznamy w najbliższych tygodniach. Z uwagi na ten proces postanowiliśmy przełożyć walne, które miało odbyć się w połowie grudnia.

Drodzy sympatycy, pragniemy, by Odra Wodzisław stała się ponownie silnym klubem, który dostarcza ukochanym kibicom ogrom emocji i jest godny zaufania. Naszym głównym celem jest transparentność. Dla dobra Odry chcemy współpracować z kibicami, miastem, udziałowcami, zawodnikami i resztą ludzi dla których ten Klub wiele znaczy.

Prosimy o waszą cierpliwość wobec prowadzonych działań, bo tylko razem będziemy mogli doprowadzić do pozytywnych efektów. Chcielibyśmy z Wami przeżywać emocje związane ze 100-leciem najważniejszego klubu w regionie. Staramy się również o pozyskanie nowych udziałowców, którzy będą chcieli wesprzeć nasz klub i poprawić sytuację finansowo-organizacyjną.

 

Z wyrazami szacunku,

Członkowie Rady Nadzorczej

 

Udostępnij:

Dodaj komentarz