Kup kalendarz Odry Wodzisław na rok 2022!

  • 17 grudnia 2021
  • Klub
  • 0
  • 740 Wyświetleń

Wszyscy wiemy jak szczególny będzie nadchodzący rok dla naszego klubu. Aby celebrować stuletnią tradycję i wspaniałą historię Dumy Wodzisławia zachęcamy wszystkich do zakupu kalendarzy Odry Wodzisław na rok 2022! Niech to będzie pamiątka każdego kibica, na którą będzie mógł z radością spoglądać za parę lat. 

Cieszymy się, że projekt nad którym pracowaliśmy od kilku miesięcy, wreszcie może ujrzeć światło dzienne. W środku kalendarza m.in. zdjęcia legend Odry Wodzisław z obecnymi piłkarzami oraz wiele więcej!

Z tego miejsca Klub chce podziękować stowarzyszeniu Nasza Odra Socios, które pomogło w zrealizowaniu pierwszej partii kalendarzy.
Ilość kalendarzy jest ograniczona, ale jeżeli będzie duże zainteresowanie, to dorobimy kolejne sztuki.
Przychód ze sprzedaży przeznaczymy na prezenty świąteczne dla naszych zawodników.
  • Gdzie mogę zakupić kalendarz?
W biurze nr 31 w budynku MOSiR. Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 16:00. Jeżeli jednak ktoś z was nie może się doczekać poniedziałku, to wyjątkowo kalendarze możecie zakupić już jutro.
  • Jaka jest cena i czy jest opcja przedpłaty za pomocą przelewu?
Cena jednego kalendarza wynosi 50 zł. Na ten moment można płacić wyłącznie gotówką.

Uruchomiliśmy także możliwość zakupu kalendarzy online. Jeżeli jesteś zainteresowany to skontaktuj się z nami w wiadomości prywatnej na Facebooku lub w wysyłając maila na adres media@odra.wodzislaw.pl
Udostępnij:

Dodaj komentarz