Odpadamy z rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski

• 15 października 2021
  • 0
  • 674 Wyświetleń

Odra Wodzisław przegrała 1:2 z ROW-em 1964 Rybnik w półfinale Okręgowego Pucharu Polski i tym samym pożegnała się z tymi rozgrywkami. Jedyną bramkę dla Dumy Wodzisławia w tym spotkaniu zdobył Jan Borek.

Niebiesko-Czerwoni w najlepszym możliwym składzie wyszła na plac murawy na Stadionie Miejskim w Rybniku, by powalczyć o awans do finału rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski. Odra doskonale rozpoczęła spotkanie, bo już w 9. minucie meczu objęła prowadzenie po ładnej bramce Jana Borka. Przez kolejne minuty obraz gry był bardzo wyrównany i do przerwy nie padło już więcej bramek. W drugiej części spotkania na gole musieliśmy czekać aż do ostatnich minut meczu i niestety dla naszego zespołu, dwie bramki zdobył ROW, odwracając tym samym wynik rywalizacji. Goście nie zdołali już na to odpowiedzieć i tym samym byliśmy świadkami identycznego scenariusza jak w poprzednim roku. Odra mimo prowadzenia ponownie wypuściła wynik z własnych rąk i odpadła z rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski.

Odra Wodzisław: Antkowiak, Dzierbicki, Lalko, Krzyżok, Gać, Wiśniewski, Zdunek, Mielczarek, Wodecki, Borek, Chiliński