Remis w meczu zaległym

• 23 września 2021
  • 0
  • 1221 Wyświetleń

Odra Wodzisław zremisowała 2:2 z Karkonoszami Jelenia Góra w spotkaniu zaległym 7. kolejki rozgrywek III ligi. Bramki dla Dumy Wodzisławia zdobyli Marcin Wodecki oraz Kamil Chiliński. Odra była bardzo blisko wygranej, ale w 90. minucie meczu Artur Gać nie wykorzystał rzutu karnego.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Oba zespoły miały swoje momenty, ale brakowało skuteczności. W 23. minucie świetną sytuację do zdobycia bramki miał Kamil Chiliński, ale jego strzał został świetnie obroniony przez interweniującego bramkarza. Cztery minuty później gospodarze sytuacyjnym strzałem próbowali zaskoczyć Odrę, ale dobra interwencja Michała Antkowiaka uchroniła gości przed stratą gola. W 35. minucie zawodnik Karkonoszy dostał dobre podanie, popędził z piłką na bramkę Odry, oddał strzał z okolic 16. metra, ale piłka po jego strzale wylądowała na poprzeczce. Minutę później Karkonosze miały kolejną doskonałą okazję do zdobycia bramki, ale stojący na linii Arkadiusz Lalko uchronił nas przed stratą bramki. W 36. minucie meczu Marcin Wodecki otrzymał podanie od Kamila Chilińskiego w kole środkowym, obrońca rywali się poślizgnął, przez co nasz zawodnik samotnie przez całą połowę rywala popędził na bramkę, minął bramkarza i z delikatnymi problemami ostatecznie umieścił piłkę w siatce, wyprowadzając Odrę na prowadzenie. W 42. minucie dośrodkowanie z rzutu rożnego w wykonaniu gospodarzy, piłka przelatuje na wszystkimi zawodnikami, po drugiej stronie pola karnego dopada do niej zawodnik drużyny z Jeleniej Góry, dośrodkowuje idealnie na głowę swojego kolegi, a ten doprowadza do wyrównania. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem remisowym. Na początku drugiej połowy uaktywnił się Mateusz Mielczarek, który w 52. minucie strzałem z dystansu próbował pokonać bramkarza rywali. Pięć minut później bliscy zdobycia bramki byli gospodarze, ale piłka po strzale z rzutu wolnego, odbita od muru, wylądowała na poprzeczce. W 76. minucie gry Kamil Chiliński przyjął piłkę na 16. metrze, wszedł odważnie w pole karne i piękną podcinką nad bramkarzem wyprowadził Dumę Wodzisławia na prowadzenie. Karkonosze pokazały ogromny charakter i walkę do końca. W 87. minucie zawodnik drużyny gospodarzy pięknym uderzeniem zza szesnastki pokonał Michała Antkowiaka. W 89. minucie dość niespodziewanie w polu karnym rywala znalazł się Artur Gać, który został sfaulowany. Sędzia bez zastanowienia wskazał na jedenasty metr. Sam poszkodowany podszedł do piłki, ale niestety dla Niebiesko-Czerwonych trafił tylko w słupek. Ostatecznie po bardzo ciekawym spotkaniu Karkonosze Jelenia Góra zremisowały z Odrą Wodzisław.

Odra Wodzisław: Michał Antkowiak, Radosław Dzierbicki, Arkadiusz Lalko, Michał Wiśniewski, Wojciech Wenglorz, Bartosz Musiolik (Maciej Kłosek 75′), Bartłomiej Lenert (Artur Gać 46′), Marcin Wodecki (Paweł Zdunek 43′), Jan Borek, Mateusz Mielczarek (Filip Franiczek 90′), Kamil Chiliński