• 17 lipca 2021
  • Po meczu
  • 0
  • 1285 Wyświetleń

Odra Wodzisław pokonała 4:1 KS Olkusz w drugim meczu kontrolnym letniego okresu przygotowawczego. Jedną z bramek dla naszego zespołu zdobył Marcin Wodecki, a pozostałe były autorstwa piłkarzy testowanych w naszym klubie.

Pierwsza połowa to kompletna dominacja piłkarzy drużyny z Wodzisławia, którzy nieustannymi atakami nękali bramkę rywala. Szczególnie aktywny na lewej stronie był Damian Tarka, który regularnie pokazywał się kolegom do piłek prostopadłych. Świetna gra Odry przełożyła się na trzy zdobyte bramki do przerwy. W drugiej połowie na murawie oglądaliśmy jedenastu innych zawodników. Druga część spotkania stała na o wiele niższym poziomie niż pierwsza. Na mniejszą intensywność z pewnością miał wpływ duży upał. Odra zdołała dołożyć jedną bramkę, a rywale strzelili gola honorowego i ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1 dla Dumy Wodzisławia.

Skład: Testowany – Testowany, Testowany, Wiśniewski, Testowany – Zdunek, Testowany, Wodecki – Tarka, Testowany, Testowany