Z obozu rywala – Unia Książenice

Trzy dni po finałowej walce w Rybniku, Odra wraca na ligowy szlak. Niebiesko-czerwoni w sobotnie popołudnie zmierzą się na stadionie w Bełku z Unią Książenice. Sprawdźmy zatem co słychać u naszych najbliższych rywali.

Mecz ten można zapowiadać jako absolutny hit czwartej ligi. W sobotę spotkają się bowiem drugi z pierwszym zespołem w ligowej tabeli. Unia przystąpi do tego spotkania jako wicelider tabeli z 42. oczkami na koncie. Drużyna z Książenic traci w tym momencie siedem punktów do Odry. Unia zmagała się z wieloma problemami w przerwie zimowej, ale ostatecznie udało im się przystąpić do rundy wiosennej i jak na razie po trzech spotkaniach zdobyli cztery punkty, pokonując świetnie grającą na wiosnę, Unię Turza Śląska. Piłkarze z Książenic po cichu mogą wciąż liczyć na walkę o zajęcie pierwszego miejsca w tabeli, dlatego niezwykle ważne dla podopiecznych Marcina Koczego, będzie sobotnie spotkanie.

Unia Książenice mierzyła się już z Odrą w tym sezonie dwukrotnie. W ligowym starciu na Stadionie Aleja, górą była drużyna z Książenice, która zwyciężyła wynikiem 1:0. Niebiesko-czerwoni zrewanżowali się za tę porażkę w starciu pucharowym, w którym rozbili Unię aż 7:1.

Ostatni mecz obu zespołów: Odra Wodzisław 7:1 Unia Książenice | 07.10.2020 | Okręgowy Puchar Polski

 

Początek spotkania w sobotę o 17:00!

 

 

Udostępnij: