Wspieraj Odrę w meczu na szczycie!

W tę sobotę Odra Wodzisław zmierzy się w meczu na szczycie z Unią Książenice. Mecz ten może odcisnąć bardzo znaczące piętno na walce o awans do trzeciej ligi, dlatego zachęcamy wszystkich kibiców naszego klubu do wspierania piłkarzy w tym niezwykle ważnym meczu i zakupienie wirtualnego biletu.

Sobotni pojedynek będzie starciem pierwszej drużyny, z drugą. Odra przystąpi do sobotniej rywalizacji z siedmioma punktami przewagi nad swoimi rywalami. Łatwo więc wydedukować, że jeśli naszej drużynie uda się to spotkanie wygrać, to jeszcze bardziej powiększymy naszą przewagę nad sobotnim rywalem. Nasi piłkarze potrzebują więc waszego wsparcia, dlatego zachęcamy wszystkich do kupienia wirtualnego biletu na ten mecz. Niech piłkarze poczują waszą obecność, mimo, że będzie ona wirtualna.

Jak kupić wirtualny bilet?

  1. Wpłata na nasze konto w wysokości 10 zł, z tytułem “Mecz na szczycie”.
  2. Wyślij potwierdzenie wpłaty na maila bilety@odra.wodzislaw.pl i podaj nam swoje imię i nazwisko, abyśmy mogli je wpisać na bilecie.
  3. Klub przesyła na twój adres e-mail bilet do wydrukowania z twoim imieniem i nazwiskiem.

Cena biletu: 10zł

Numer konta: 65109028350000000147632478

 

Pamiętajcie o najważniejszym. Może i bilety są wirtualne, ale Wasze wsparcie jak najbardziej realne! 💙❤️

Udostępnij: