Podsumowanie zimowego okresu przygotowawczego

Za nami bardzo intensywny czas. Piłkarze Odry Wodzisław sumiennie i ciężko przepracowali ostatnie dwa miesiące, by w jak najlepszej dyspozycji przystąpić do zbliżającej się wielkimi krokami, rundy wiosennej. Zapraszamy na małe podsumowanie świeżo zakończonego okresu przygotowawczego. 

Piłkarze Odry Wodzisław swoje przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli 11. stycznia. Pięć dni później Duma Wodzisławia rozegrała pierwsze spotkanie kontrolne, w którym pokonała 3:1 drużynę Górnika Zabrze U18. W sumie, podczas zimowych przygotowań, niebiesko-czerwoni rozegrali aż dwanaście meczów kontrolnych, z których osiem udało się wygrać, jeden zakończył się remisem, a w trzech Odra przegrała. Najbardziej okazałym zwycięstwem podczas tego okresu było zwycięstwo 10:0 z Płomieniem Połomia. Tak duża liczba spotkań pozwoliła zapewne naszym piłkarzom na dopracowanie wszystkich detali oraz zgranie zespołu z nowymi zawodnikami, którzy niedawno do nas dołączyli. Najbardziej skutecznym piłkarzem podczas przygotowań do rundy wiosennej był Adrian Tabala, który zdobył łącznie 11 bramek. Warto również docenić formę Damiana Tarki oraz Marcina Wodeckiego, którzy zdobyli odpowiednio: siedem i dziewięć bramek. W sumie przez cały okres przygotowawczy piłkarze Odry zdobyli 50 bramek i stracili 31.

To był niezwykle intensywny czas dla naszych piłkarzy. Miejmy nadzieję, że praca, którą wykonali zawodnicy Dumy Wodzisławia przełoży się na pozytywne wyniki w rundzie wiosennej.

Komplet wyników w okresie przygotowawczym:

Odra Wodzisław 6:4 Zagłębie II Sosnowiec

Odra Wodzisław 2:4 SFC Opava

Odra Wodzisław 2:6 Raków II Częstochowa

Odra Wodzisław 5:3 Unia Turza Śląska

Odra Wodzisław 3:2 Ruch Radzionków

ROW 1964 Rybnik 2:7 Odra Wodzisław

Odra Wodzisław 3:1 Górnik 09 Mysłowice

Odra Wodzisław 10:0 Płomień Połomia

Odra Wodzisław 6:3 MFK Frydek-Mistek

Odra Wodzisław 2:4 Lechia Dzierżonów

Odra Wodzisław 1:1 Drama Zbrosławice

Udostępnij: