Wygrana na zakończenie okresu przygotowawczego

• 6 marca 2021
  • 0
  • 979 Wyświetleń

Odra Wodzisław pokonała 6:4 Zagłębie II Sosnowiec w ostatnim meczu kontrolnym okresu przygotowawczego. Świetny mecz rozegrał Adrian Tabala, który zdobył cztery bramki.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyła drużyna Odry. Świetne dośrodkowanie Marcina Wodeckiego na głowę Adriana Tabali, który wyprowadził Dumę Wodzisławia na prowadzenie. Chwilę później goście doprowadzili do wyrównania. Wynik remisowy nie utrzymał się jednak zbyt długo, bo kilka minut Odra ponownie wyszła na prowadzenie. Świetny przerzut Arkadiusza Lalko do Jakuba Białasa, który asystował przy bramce Marcina Wodeckiego. Kilka minut później goście ponownie doprowadzili do remisu po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu i strzale głową. Goście poszli za ciosem i wykorzystując niepewne zachowanie w naszej defensywie, pięknym strzałem głową wyszli na prowadzenie. Drużyna z Sosnowca nie cieszyła się jednak długo z prowadzenia, bo chwilę później Adrian Tabala, dobił do pustej bramki, odbitą przez bramkarza piłkę. Jeszcze przed przerwą, Marcin Wodecki precyzyjnym strzałem zza szesnastki dał ponowne prowadzenie Odrze i na przerwę schodziliśmy z wynikiem 4:3. W drugiej połowie to goście jako pierwsi rozpoczęli strzelanie, wykorzystując błąd jednego z naszych piłkarzy. Dosłownie minutę później Adrian Tabala ponownie przywrócił nadzieję na zwycięstwo, strzelając gola na 5:4. Ten sam zawodnik ostatecznie ustalił wynik tego spotkania, po tym jak Marcin Wodecki pięknie uruchomił lewą stroną Jakuba Białasa, a ten wyłożył piłkę do Tabali, który strzelił swojego czwartego gola w tym spotkaniu i ustalił wynik na 6:4.

Bramki: Adrian Tabala (4x), Marcin Wodecki (2x)

Skład: Antkowiak (46′ Zawodnik testowany), Gać, Lalko (80′ Białas), Wiśniewski. Kłosek (46′ Zawodnik testowany), Zdunek (65′ Rosiak), Dudziński (70′ Podbioł), Wodecki, Tarka (70′ Woś), Białas (60′ Pryka), Tabala

Już w najbliższą niedzielę pierwszy mecz rundy wiosennej! Odra Wodzisław o 12:00 zmierzy się z GKS II Tychy. Zachęcamy do zakupu wirtualnych biletów na to spotkanie, klikając tutaj.