Po meczu z Opawą

• 4 marca 2021
  • 0
  • 1057 Wyświetleń

Odra Wodzisław przegrała 2:4 z SFC Opawa w 11. meczu kontrolnym. Bramki dla Dumy Wodzisławia zdobyli Damian Tarka oraz Marcin Wodecki.

Pierwsza do bramki w tym meczu trafiła Odra. Już w ósmej minucie spotkania Damian Tarka wykorzystał idealne dośrodkowanie Jakuba Białasa i dał prowadzenie swojej drużynie. Kwadrans później rywale z Czech doprowadzili do wyrównania. Indywidualną akcję z lewej strony przeprowadził Denis Kramar i strzałem po dalszym słupku, pokonał Macieja Kacperskiego. Kilka minut później goście byli już na prowadzeniu. Świetny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu jednego z piłkarzy gości sprawił, że to goście wyszli na prowadzenie. Tuż przed przerwą zespół z Opawy podwyższył swoje prowadzenie. Z pierwszym strzałem bramkarz Odry sobie poradził, ale z dobitką Nataniela Wybrańca już nie i goście na przerwę schodzili z prowadzeniem 3:1. Po kwadransie gry w drugiej połowie Opawa strzeliła czwartego gola w tym spotkaniu. Indywidualny błąd Jakuba Rosiaka, który ratując się po stracie piłki spowodował rzut karny, którego pewnie na bramkę zamienił Tomas Koschatzky. Odra do końca meczu zdołała odpowiedzieć tylko jednym golem. W 76. minucie Damian Tarka, pognał prawą stroną boiska, wyłożył piłke do Adriana Tabali, który zagrał do Marcina Wodeckiego, a ten strzałem z dziesiątego metra zdobył bramkę dla niebiesko-czerwonych. Ostatecznie spotkanie kończy się wynikiem 2:4.

Skład: Kacperski (46′ Antkowiak), Gać (60′ Woś), Zawodnik Testowany, Kłosek (60′ Danieluk), Białas, Zdunek, Dudziński (46′ Rosiak), Wodecki, Tarka, Pryka (46′ Lalko), Podbioł (46′ Tabala)

Bramki: Damian Tarka 8′, Marcin Wodecki 76′